Kapcsolat

Központi irodánk: Mór

Cím: 8060 Mór, Deák Ferenc u. 28. (móri üzlet sor)
Tel/fax: +36-22 401-317
Mobil: +36-70 421-6208
E-mail: info@summertime.hu
Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva
 


Fiókirodáink:

Budapest / Buda
 
ONLINE működik
E-mail: buda@summertime.hu
Telefon: +36-70 344-0082
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Budapest / Pest

ONLINE működik
E-mail: pest@summertime.hu
Telefon: +36-20 248-9566
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Albertirsa

ONLINE működik
E-mail: albertirsa@summertime.hu
Telefon: +36-70 315 0034
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Debrecen
 
ONLINE működik
E-mail: debrecen@summertime.hu
Telefon: +36-70 703-3066
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Berettyóújfalu
 
[Cím: 4100 Berettyóújfalu, Dózsa György utca 60.]
Jelenleg ONLINE működik
E-mail: berettyoujfalu@summertime.hu
Telefon: +36-20 2225-044

Karcag

ONLINE működik
E-mail: karcag@summertime.hu
Telefon/fax: +36-30 629-1320
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Szeged

ONLINE működik
E-mail: szeged@summertime.hu
Telefon: +36-70 606-4695
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Veszprém

ONLINE működik
E-mail: veszprem@summertime.hu
Telefon: +36-70 391-7979
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Győr

E-mail: gyor@summertime.hu
Telefon: +36-30 754-1954
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 10:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva
 

Balmazújváros

E-mail: balmazujvaros@summertime.hu
Tel/fax: +36-52 214 480
Mobil: +36-70 7729-111
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Balatonalmádi

Cím: 8220 Balatonalmádi, Baross Gábor. u. 39.
E-mail: balatonalmadi@summertime.hu
Mobil: +36-30 542-2292
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 16:00
Szombat - Vasárnap: zárva

Komló

E-mail: komlo@summertime.hu
Telefon: +36-72 268-254
Mobil: +36-30 981-6876
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva


Monor

E-mail: monor@summertime.hu
Mobil: +36-70 315-0034
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva


Sopron

Cím: 9400 Sopron, Széchenyi tér 14-15.
(Bejárat a Rákóczi u. 2. felől)
E-mail: sopron@summertime.hu
Tel/fax: +36-99 363-750
Mobil: +36-70 424-0962
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva


Baja

E-mail: baja@summertime.hu
Mobil: +36-30 653-5868 , +36-20 341-6309 , +36-30 925 3408
 Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00
Szombat - Vasárnap: zárva